Чоловічі вишиванки

Показувати: список / сітка
Відображати:
Сортування
Вишиванка чоловіча
Модель 001ч "Зоря"  Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), синього та срібного кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 710 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
710грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 002ч  "Зоря" Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), червоного та чорного кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 710 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
710грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 003ч   Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), синього та голубого кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 710 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
710грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 004ч "Зоря"  Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), синього та сірого кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 710 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
710грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 005ч. Вишита сорочка для чоловіка на домотканному полотні. Орнамент вишитий геометричними фігурами, чорними, сірими та білими нитками. Рукав защіпається на потаємні закльопки. Ціна сорочки - 650 грн.При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах.
650грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 007ч. Вишита сорочка для чоловіка  на домотканому полотні. Орнамент вишитий яскравими червоними, зеленими та жовтими кольорами. Дуже багато виглядає. Рукав защіпається на потаємні закльопки. В наявності всі розміри. Ціна сорочки - 650 грн.  
650грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 006ч. Вишита сорочка для чоловіка на домотканному полотні. Орнамент вишитий геометричними фігурами, чорними, червоними та білими нитками. Рукав защіпається на потаємні закльопки. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Ціна сорочки -650 грн.   
650грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 008ч. Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні, коричневого та беживого кольорів. Сорочка  на довгий рукав,  на стійку. Рукав защіпається на потаємні закльопки. Ціна сорочки - 750 грн. 
750грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 009ч. Чоловіча сорочка вишита хрестиком, синього та голубого кольорів. Сорочка може бути на короткий або на довгий рукав, на сорочковій або на лляній тканині. Рукав защіпається на потаємні закльопки.Наявність розміру необхідно уточнювати. Ціна сорочки - 750 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах.
750грн.
Вишиванка чоловіча
Чоловіча сорочка вишита хрестиком у чорному, червоному, зеленому, оранжевому, синьому і жовтому кольорів. Рукав защіпається на потаємні закльопки. Ціна сорочки - 700 грн. 
700грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 011ч. Чоловіча сорочка вишита хрестиком у червоних кольорах. Сорочка пошита на домотканому полотні.  Рукав защіпається на потаємні закльопки. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах.Ціна сорочки - 700 грн.  
700грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 030ч. Чоловіча сорочка вишита хрестиком, вишневими і чорними кольорами. Сорочка пошита на довгий рукав. Рукав защіпається на потаємні закльопки.Ціна сорочки - 620 грн. 
620грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 050. Чоловіча сорочка вишита хрестиком, червоного та чорного кольорів. Сорочка може бути на короткий або на довгий рукав, на сорочковій або на лляній тканині. Рукав защіпається на потаємні закльопки. Ціна сорочки - 750 грн.
750грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 076ч   Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), синього та голубого кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 640 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
640грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 077ч   Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), червоного та чорного кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 640 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
640грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 078ч   Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), синього та сірого кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 640 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
640грн.
Вишиванка чоловіча
Модель 079ч   Чоловіча сорочка вишита хрестиком на домотканному полотні (100% бавовна), білого та сірого кольорів. Рукав защіпається на гудзики. В наявнсті всі розміри. Ціна сорочки - 640 грн. При оформленні замовлення просимо вказувати обхват в грудях в сантиметрах. Для оптових клієнтів діють зручні пропозиції.
640грн.

Ви можете увійти або
зареєструватись.

Київстар 068-01-11-301
Life:) 063-30-34-290
МТС 066-05-71-737